Global Business Network .com
Global Business Network .com

İş Fırsatı / Portföy Detayları


KUZEY KIBRIS'TA ÇOK İYİ LOKASYONDA SATILIK AVM

Ref: G0008

Konum: KKTC

Sektör: Gayrimenkul

Fırsat Türü: Gayrımenkul Geliştirme & Satış

PROJE KONUSU:
Birlikte çalıştığımız bir partnerimiz (AVM satış yetkisi olan) ile ekteki AVM’yi satın alacak yatırımcı arıyoruz. AVM, Kuzey Kıbrıs’ın tam merkezinde, Ercan havalimanı kavşağında, LEFKOŞA-MAĞUSA-GİRNE’nin kesişme noktasındadır.


80 dönümlük entegre arazileriyle yap-sat konutlar-residance, otel veya ilave AVM alanının büyümesine de müsaittir.Toplam 105 dönüm arazi üzerine inşa edilmiştir.AVM,hale hazırda aktif olarak çalışmakta ve yıllık 400-500 bin STG civarında kar elde etmektedir(işletme becerisi yetersizdir).


Hem yıllık işletme geliri 2 katına çıkarılabilir, hem de ilave arazileriyle(80 dönüm) karlı yatırımlar yapılabilir.


AVM sahibi ilave 80 dönüm arazileriyle birlikte 13 milyon STG talep etmektedir. Ancak,bizim görüşümüz ve mal sahibinin içerisinde bulunduğu şartlardan dolayı “ 8 milyon STG ” civarına satın alma gerçekleştirilebilir ve farklı ödeme modelleri sunulabilir.


Partnerimizle anlaştığımız komisyon oranı % 2 dir ve yatırımcıyı bulan partnerimizle eşit paylaşacağız.İstenirse ingilizce versiyonu da gönderebiliriz.DÖKÜMANLAR:
Sunum: Document1.pdf


Portföy İlgilenme ve Bilgilenme Formu
Platformumuzda ilgilendiğiniz portföyümüzle ilgili bize geri dönüş yapmak ve daha ileri düzeyde bilgilenmek isterseniz lütfen bu formu kullanın.

İlgilenme:
Portföyümüzle birlikte sunulan bilgi, veri ve şartlara göre bu iş fırsatıyla ilgilendiğinizi beyan etmenizi ifade eder. Bir bakıma, ilgili portföyümüzle ciddi olarak ilgilendiğinizi gösteren “ niyet mektubu veya istek beyanı ” şeklinde geri bildiriminizi ifade eder.

İlave Bilgilenme:
Portföyümüzle ilgili sunulan veriler, bilgiler dışında ilave bilgi talebi ve /veya sorularınızı ifade eder.

Güvenlik Kodu:
 

Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz!