Global Business Network .com
Global Business Network .com

İş Fırsatı / Portföy Detayları


İSTANBUL KADIKÖY’DE AKTİF 5 YILDIZLI SATILIK OTEL

Ref: S0038

Konum: TÜRKİYE

Sektör: Turizm

Fırsat Türü: Şirket Ortaklıkları / Birleşmeleri / Satış

PROJE KONUSU:
Bir partnerimizle birlikte yürüttüğümüz(otel sahibi ile direkt ilişki içerisinde) ve portföyümüze yeni dahil ettiğimiz bir YATIRIM FIRSATINI (Otel satış) sizinle paylaşmak istiyoruz.

Otel hakkında bilgi:

İstanbul- KADIKÖY bölgesinde çok kıymetli bir lokasyondan, toplam 130 normal oda , 25 suit olmak üzere 155 odadan oluşan 5 yıldızlı AKTİF bir oteldir. Restoranları, Kongre salonu(1.kat), ortak kullanım alanları(SPA,bar,fitness,sauna,laundry,çalışan odaları vs ) mevcuttur.Otel, 32.000 m2 civarı kapalı alandan oluşmaktadır.

Otelin hemen yanında milli emlak adına kayıtlı toplamda 20 dönüm civarı kamu arazisi var. Bu arazi, otelin kirasında ancak ilerde milli emlak tarafından piyasa rayicinin altında bir fiyat ile satın alma hakkına sahiptir. Arazi istenirse otele entegre edilebilir veya farklı ticari amaçlı kullanılabilir(AVM, residance vs).


PROJE VERİLERİ:
Makro Mali Veriler

Yıllık gelir ve ortalama günlük dolu oda :

2015 : 5,2 mio EURO - % 97
2016 : 3,7 mio EURO - % 91
2017 : 3,6 mio EURO - % 86İHTİYAÇ & TEKLİF:
Devir/Satış FİYATI

Otel sahibinin devir/satış fiyatı ( BEKLENTİSİ ) 130.000.000 USD civarıdır.Ancak,GNB olarak bu fiyatı yüksek bulduğumuzu mal sahibine bildirdik . Ciddi bir yatırımcı/alıcı olması halinde devir/satış fiyatının müzakereye/pazarlığa açık olduğunu düşünüyoruz.

Otelle ilgili fizibilite ve sair detaylı bilgiler Global Network Business bünyesindedir.İlgilenen yatırımcılarla(LOI sonrası) daha sonra gizlilik sözleşmesi sonrası paylaşılacaktır.Daha ileri bilgi paylaşımı due diligence anlaşması sonrası yapılacaktır.
MENFAAT & PAYLAŞIM:
GNB’nin satıştan alacağı komisyon 4,3 milyon USD ve bu miktarı yatırımcıyı bulan partneri ile paylaşacaktır.


Portföy İlgilenme ve Bilgilenme Formu
Platformumuzda ilgilendiğiniz portföyümüzle ilgili bize geri dönüş yapmak ve daha ileri düzeyde bilgilenmek isterseniz lütfen bu formu kullanın.

İlgilenme:
Portföyümüzle birlikte sunulan bilgi, veri ve şartlara göre bu iş fırsatıyla ilgilendiğinizi beyan etmenizi ifade eder. Bir bakıma, ilgili portföyümüzle ciddi olarak ilgilendiğinizi gösteren “ niyet mektubu veya istek beyanı ” şeklinde geri bildiriminizi ifade eder.

İlave Bilgilenme:
Portföyümüzle ilgili sunulan veriler, bilgiler dışında ilave bilgi talebi ve /veya sorularınızı ifade eder.

Güvenlik Kodu:
 

Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz!