Global Business Network .com
Global Business Network .com

İş Fırsatı / Portföy Detayları


UÇAK BİLETİ SEKTÖRÜNDE DİGİTAL PLATFORM - DEVİR

Ref: S0014

Konum: TÜRKİYE

Sektör: Bilgi Teknolojileri

Fırsat Türü: Şirket Ortaklıkları / Birleşmeleri / Satış

PROJE KONUSU:
Portföyümüze yeni dahil ettiğimiz “ digital bir yatırım fırsatını ” sizinle paylaşmak istiyoruz. Ekte şirket ve operasyon verilerini göreceğiniz “ www. ucakbileti.com ” ortaklarından biriyle yapmış olduğumuz anlaşmaya istinaden “ şirket/digital-web- operasyon ” komple devir edilecektir.

İlgili sektörde önemli bir paya ve potansiyele sahip “ ucakbileti.com ” platformu komple “ 950.000 USD “ ye devir edilecektir.İlgilenen yatırımcınız olması halinde lütfen alıcının LOI’si ile bize geri dönüş yapın.


MENFAAT & PAYLAŞIM:
GNB, devir ücreti üzerinden % 5 komisyon anlaşması yapmıştır.Buna göre yatırımcıyı bulan partnerimizle komisyonu eşit olarak paylaşacağız.

DÖKÜMANLAR:
Resim / Görsel: Document1.PDF
Resim / Görsel: Document2.pdf


Portföy İlgilenme ve Bilgilenme Formu
Platformumuzda ilgilendiğiniz portföyümüzle ilgili bize geri dönüş yapmak ve daha ileri düzeyde bilgilenmek isterseniz lütfen bu formu kullanın.

İlgilenme:
Portföyümüzle birlikte sunulan bilgi, veri ve şartlara göre bu iş fırsatıyla ilgilendiğinizi beyan etmenizi ifade eder. Bir bakıma, ilgili portföyümüzle ciddi olarak ilgilendiğinizi gösteren “ niyet mektubu veya istek beyanı ” şeklinde geri bildiriminizi ifade eder.

İlave Bilgilenme:
Portföyümüzle ilgili sunulan veriler, bilgiler dışında ilave bilgi talebi ve /veya sorularınızı ifade eder.

Güvenlik Kodu:
 

Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz!